Największe kancelarie prawne w kraju

Ranking Kancelarii Prawniczych

Znajdź kancelarię i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Clifford Chance ul. Lwowska 19,Warszawa

Międzynarodowa kancelaria Clifford Chance specjalizuje się w międzynarodowych i krajowych działalnościach. Wspomaga swoich klientów przy wykorzystaniu najlepszych możliwości biznesowych z uprawnieniami do wykonywania zawodu w Polsce.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Baker McKenzie ul. Rondo ONZ 1,Warszawa

Baker McKenzie to kancelaria prawna wiodąca na rynku w sprawach dotyczących rynków kapitałowych, kapitałów własnych, fuzji i przejęć, energetyce i bankowości i finansach. Świadczy usługi międzynarodowym instytucjom prowadzącym transakcje zagraniczne.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Koksztys ul. Objazdowa 50,Wrocław

Kancelaria Grupa Prawna Koksztys świadczy profesjonalne usługi prawne dla osób indywidualnych, prowadzących działalność gospodarczą oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa handlowego, cywilnego, pracy, rodzinnego itp.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
CMS ul. J. H. Dąbrowskiego 79a,Poznań

Kancelaria CMS znalazła się na 7 pozycji pod względem ilości zatrudnianych pracowników z branży prawniczej wśród firm tego typu na całym świecie. Obecnie biura tej kancelarii znajdują się w 42 krajach. Dla pracowników firmy najważniejsi są klienci i ich sprawy.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Deloitte Legal ul. al. Jana Pawła II 22,Warszawa

Deloitte Legal to polski oddział międzynarodowej kancelarii Deloitte. Posiada swoje biura w 74 krajach i dzięki zdobytemu doświadczeniu realizuje międzynarodowe projekty. Świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
SMM LEGAL – Sójka Maciak Matczyński ul. Chłodna 52,Warszawa

SMM LEGAL Sójka Maciak Matczyński to kancelaria z oddziałami w Warszawie i Poznaniu. Oferują usługi prawnicze w zakresie prawa gospodarczego i doradztwo prawne dla przedsiębiorstw. Dynamiczny, profesjonalny zespół jest zorientowany na potrzeby klientów.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
A. Łebek i Wspólnicy ul. Wyścigowa 56,Wrocław

Kancelaria A. Łebek i Wspólnicy we Wrocławiu jest największą kancelarią w województwie dolnośląskim. Zakres usług to przede wszystkim prawo konkurencji i zwalczania nieuczciwej konkurencji, prawo gospodarcze oraz obsługa korporacyjna firm.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak ul. Jasna 26,Warszawa

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak jest jedną z największych niezależnych firm prawniczych w kraju obsługującą klientów z Polski oraz zagranicznych z całego zakresu prawa. Świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Domański Zakrzewski Palinka sp. k. ul. Rondo ONZ 1,Warszawa

Domański Zakrzewski Palinka sp. k. to jedna z największych kancelarii prawnych w Warszawie i oddziałami w Poznaniu i Wrocławiu. Świadczy usługi doradztwa prawnego z zakresu branży gospodarczej dla klientów krajowych oraz zagranicznych.