Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 3
Marta Miecznikowska Adwokat ul. ul. Świętojańska 110 lok. 14,Gdynia

Marta Miecznikowska jest adwokatem specjalizującym się w prawie rodzinnym, sprawach o podział majątku małżonków, prawie karnym, prawie wykroczeń oraz w odszkodowaniach.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Łukasz Kurecki Notariusz ul. Plac Kaszubski 13/7,Gdynia

Łukasz Kurecki notariusz Gdynia. Prowadzi Kancelarię Notarialną, która oferuje pełen zakres usług, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Maciej Duszewski Adwokat ul. Plac Kaszubski 8 lok. 204,Gdynia

Adwokat Maciej Duszewski prowadzi własną praktykę adwokacką w Gdyni. Kancelaria zajmuje się m.in. reprezentacją swoich klientów przed sądami, organami administracji, instytucjami oraz osobami publicznymi jak i prywatnymi.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Paulina Jabłonowska Adwokat ul. ul. Świętojańska 68/3,Gdynia

Adwokat Paulina Jabłonowska jestem członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej  od 2011r. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego oraz gospodarczego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Karol Chabowski Adwokat ul. Świętojańska 118/12,Gdynia

Karol Chabowski adwokat Gdynia, od 2007 roku pracuję w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, a od 2013 roku jest Sędzią Sądu Dyscyplinarnego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Adam Dubyna Adwokat ul. Władysława IV 34A/16,Gdynia

Adam Dubyna adwokat Gdynia prowadzi Kancelarię A&D Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Dubyna. Posiada ponad 40 letnie doświadczenie zawodowe.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Paweł Przybyłowski Adwokat ul. Olchowa 11,Gdynia

Paweł Przybyłowski adwokat Gdynia. Prowadzi swoją Kancelarię Adwokacką, w której świadczy usługę prawną na najwyższym możliwym poziomie. Zarówno dla firm, jak i osób fizycznych.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Patrycja Butny Adwokat ul. Swiętojańska 81/3,Gdynia

Adwokat Gdynia Patrycja Butny. Specjalizuje się w prowadzeniu rozwodów, podziale majątku, spadkach, nieruchomościach, windykacjach.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Grzegorz Danecki Notariusz ul. Redłowska 37 lok. 9,,Gdynia

Grzegorz Danecki profesjonalny notariusz z Gdyni. W kancelarii notarialnej przykłada dużą uwagę do jakości świadczonych przez nas usług.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Andrzej Nazar Radca prawny ul. 10 lutego 21 lok. 4d,Gdynia

Andrzej Nazar radca prawny Gdynia od 20 lat świadczy usługi prawnicze. Założyciel Kancelarii Radcy Prawnego Andrzej Nazar.