Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 5
Maria Nałęcz – Bachurska Radca prawny ul. ul. Piłsudskiego 30,Koszalin

Radca prawny Maria Nałęcz – Bachurska jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aplikację radcowską ukończyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie i po złożeniu egzaminu radcowskiego w roku 2018 została wpisana na listę radców prawnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 3
Bartosz Michalski Radca prawny ul. ul. Waryńskiego 12/2,Koszalin

Radca Prawny Bartosz Michalski prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego od 2007r. Oferuję usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, osób prawnych oraz organów administracji publicznej.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 3
Monika Rabka – Bagińska Notariusz ul. ul. Waryńskiego 2/2,Koszalin

Notariusz Monika Rabka – Bagińska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Jako osoba zaufania publicznego, powołana jest do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 2
Joanna Adamczyk – Tykwińska Radca prawny ul. ul. Matejki 7,Koszalin

Joanna Adamczyk - Tykwińska jest radcą prawnym wykazującym się pełnym profesjonalizmem, rzetelnym przygotowaniem merytorycznym oraz bogatym doświadczeniem. Podchodzi do swoich obowiązków z należytą starannością.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Marek Sochacz Radca prawny ul. ul. Zwycięstwa 140, p. II, lok. 221,Koszalin

Radca Prawny Marek Sochacz prowadzi swoją działalność od 2009 roku i w szerokim zakresie świadczy kompleksową pomoc prawną dla krajowych i zagranicznych klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Marcin Czajkowski Radca prawny ul. ul. Zwycięstwa 140/38,Koszalin

Radca prawny Marcin Czajkowski posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. W swojej pracy specjalizuje się w sprawach w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Patrycja Bemke Notariusz ul. ul. Waryńskiego 8,Koszalin

Notariusz Patrycja Bemke prowadzi Kancelarię Notarialną w Koszalnie. W zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Małgorzata Salwa Adwokat ul. Waryńskiego 14/1,Koszalin

Adwokat Małgorzata Salwa prowadzi własną praktykę adwokacką w Koszalinie. Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W 2012 roku została wpisana ma listę adwokatów, prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Koszalinie.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Justyna Koleśnik-Kijewska Radca prawny ul. ul. Zwycięstwa 152,Koszalin

Radca Prawny Justyna Koleśnik-Kijewska w 2011 roku ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji. W 2016 roku została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Wojciech Janus Adwokat ul. ul. Piłsudskiego 2/1,Koszalin

Adwokat Koszalin Wojciech Janus. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, gospodarczym, medycznym oraz odszkodowań.