Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Michał Pękalski Adwokat ul. Jasna 8/3,Lublin

Adwokat Michał Pękalski jest wspólnikiem w Kancelarii Adwokackiej DSP w Lublinie. Absolwent Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej na Wydziale Prawa i Administracji.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Alicja Kubiak Adwokat ul. 3 maja 7/7,Lublin

Alicja Kubiak adwokat Lublin, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na Wydziale Prawa i Administracji w Lublinie.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Joanna Wybraniec Adwokat ul. M.C. Skłodowskiej 18/6,Lublin

Joanna Wybraniec adwokat Lublin, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w Kancelarii Adwokackiej Piotrowscy s.c.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Katarzyna Fałkowska Radca prawny ul. Peowiaków 10/5,Lublin

Katarzyna Fałkowska radca prawny Lublin, absolwentka Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Mariusz Janiga Adwokat ul. Chopina 14/55,Lublin

Adwokat Mariusz Janiga, prowadzi kancelarię adwokacką w Lublinie, która specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, nieruchomości oraz spadkowym.

Ocena: 4.89 Liczba ocen: 3
Natalia Jurkiewicz – Wrona Adwokat ul. Okopowa 14a lok.24,Lublin

Kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawach, jak chociażby prawo cywilne, rodzinne, karne, ale również w prowadzeniu spraw rozwodowych i alimentacyjnych.

Ocena: 4.83 Liczba ocen: 1
Wiktor Pielecki Adwokat ul. 3 maja 7/7,Lublin

Wiktor Pielecki adwokat Lublin, założyciel Kancelarii Adwokackiej Wiktor Pielecki Adwokat. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Elżbieta Piskorska Adwokat ul. Lipowa 18/71,Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Elżbiety Piskorskiej jest zlokalizowana w Lublinie. Jej specjalizacją jest prawo cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Piotr Sagan Adwokat ul. Chopina 17/11,Lublin

Adwokat Piotr Sagan prowadzi Kancelarię w Lublinie, świadcząc profesjonalne usługi prawne. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Paweł Daszczuk Adwokat ul. Jasna 8/3,Lublin

Adwokat Paweł Daszczuk jest wspólnikiem w Kancelarii Adwokackiej DSP w Lublinie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marie Curie - Skłodowskiej.