Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 8
Tomasz Ciosek Adwokat ul. Staszica 6, lokal 43,Kielce

Adwokat Tomasz Ciosek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Kielcach. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 5
Maria Nałęcz – Bachurska Radca prawny ul. ul. Piłsudskiego 30,Koszalin

Radca prawny Maria Nałęcz – Bachurska jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aplikację radcowską ukończyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie i po złożeniu egzaminu radcowskiego w roku 2018 została wpisana na listę radców prawnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 5
Agata Woźniak Adwokat ul. Długa 63/16,Bydgoszcz

Adwokat Agata Woźniak specjalizuje się między innymi w prawie cywilnym, karnym, administracyjnym, podatkowym. Kancelaria Adwokacka Agata Woźniak oferuje także kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 5
Anna Mierzejewska Radca prawny ul. ,Warszawa

Radca prawny Warszawa Anna Mierzejewska. Specjalizuje się w prawie karnym, spadkowym, rodzinnym, nieruchomości, geologicznym oraz przedsiębiorców.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Michał Pełszyński Adwokat ul. Miejska 11/5,Rybnik

Michał Pełszyński adwokat Rybnik - pracuje w Kancelarii Pełszyński & Rak. Jego specjalizacja jest bardzo obszerna. Reprezentuje swoich klientów m.in. w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy, czy prawa karnego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Szymon Kaczmarek Radca prawny ul. Szkolna 1/212,Poznań

Radca prawny z Poznania, Szymon Kaczmarek zdobywał doświadczenie między innymi w zakresie doradztwa prawnego dla przedsiębiorstw; jego kancelaria oferuje szeroki zakres usług dla klientów biznesowych, ale również indywidualnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Michał Sochański Adwokat ul. Bodzentyńska 44a lok. 6,Kielce

Adwokat Michał Sochański prowadzi swoją Kancelarię w Kielcach. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Małgorzata Durlej-Piotrowska Adwokat ul. Krucza 41/43 lok.4,Warszawa

Adwokat Małgorzata Durlej-Piotrowska specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, autorskim oraz nowych technologii. Prowadzi swoją kancelarię, bogata we wcześniejsze doświadczenie zdobyte podczas aplikacji adwokackiej.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Wojciech Rudzki Adwokat ul. Piłsudskiego 40/4,Kraków

Wojciech Rudzki adwokat Kraków, absolwent Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie na Wydziale Prawa. Prowadzi własną kancelarię adwokacką.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Michał Paszkiewicz Adwokat ul. al. Bohaterów Warszawy 97,Szczecin

Kancelaria Adwokacka Michała Paszkiewicza prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych w Szczecinie.