Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 2
Karolina Tadeusiak-Lisiecka Adwokat ul. Uniwersytecka 18 lok. 2,Łódź

Adwokat Lisiecka specjalizuje się w dziedzinach: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa konsumentów, prawa nieruchomości.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Jakub Czarnecki Adwokat ul. 6 Sierpnia 14/ 5,Łódź

Jakub Czarnecki to doświadczony adwokat specjalizujący się w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, e-commerce oraz nieuczciwej konkurencji. Pracuje we własnej kancelarii Czarnecki Grzejszczak Adwokaci.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Krzysztof Żelechowski Adwokat ul. Pl. Dąbrowskiego 3 lok. 3,Łódź

Adwokat Krzysztof Żelechowski to doświadczony i rzetelny mecenas. W swojej pracy ceni przede wszystkim dobre relacje z klientami oraz zaufanie. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie karnym oraz cywilnym.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Magdalena Kaczorowska Adwokat ul. Wojska Polskiego 4,Łódź

Magdalena Kaczorowska prowadzi własną praktykę adwokacką. Włada biegle językiem francuskim i angielskim. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, świadczoną w formie stałego doradztwa, obejmującego udzielanie bieżących porad prawnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Ewa Siwińska-Beck Radca prawny ul. Aleja Adama Mickiewicza 11 lok. 23,Łodź

Pani Mecenas Ewa specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w prawie budowlanym i gospodarczym. W prowadzonej przez siebie Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą prawną jednostek administracji publicznej i podmiotów gospodarczych a także sprawami rodzinnymi.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Kinga Majczak Adwokat ul. Żwirki 17,Łódź

Kinga Majczak jest adwokatem specjalizującym się w prawie karnym i procedurze karnej, prawie restrukturyzacyjnym, upadłości konsumenckiej, prawie rodzinnym oraz odszkodowawczym.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Marta Stasiak Adwokat ul. al. T. Kościuszki 1 lok. 253,Łódź

Marta Stasiak specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, administracyjnym, a także w sprawach karnych w zakresie m.in. wypadków komunikacyjnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Małgorzata Dzwonecka Adwokat ul. ul. Piramowicza 15 lok. 12,Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzaty Dzwoneckiej oferuje pomoc prawną w sprawach prywatnych i firmowych, działając we współpracy ze specjalistami ze wszystkich dziedzin prawa. 

Ocena: 4.33 Liczba ocen: 1
Bartłomiej Grzejszczak Adwokat ul. 6 Sierpnia 14/ 5,Łódź

Adwokat Bartłomiej Grzejszczak to doświadczony w prawie cywilnym, handlowym i administracyjnym mecenas. Dzięki jego bogatemu doświadczeniu wspomaga prawnie klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Michał Żmijewski Adwokat ul. A. Struga 78 lok. A108,Łódź

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Żmijewskiego mieści się w Łodzi. Rzetelnie i indywidualnie podchodzimy do każdej powierzonej nam sprawy.