Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Adwokat Gdańsk

Adwokat Gdańsk - baza sprawdzonych prawników w Gdańsku, najlepsi adwokaci w Gdańsku, Trójmieście, tylko zweryfikowane kancelarie prawnicze w Gdańsku

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 3
Anna Austen-Palicka – Radca Prawny Gdańsk Radca prawny ul. Lęborska 3B,Gdańsk

Anna Austen-Palicka to radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Praktykę zawodową zdobywa od 2009 roku w kancelariach radcowskich. W rejestrze Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku widnieje od 2015r.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Zbigniew Chojaczyk Adwokat ul. ul. Grunwaldzka 24/7,Gdańsk

Adwokat Zbigniew Chojaczyk prowadzi kancelarię adwokacką w Gdańsku. Swoich klientów reprezentuje między innymi w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych i spadkowych.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Wojciech Borowik Adwokat ul. Al. Grunwaldzka 494/4A,Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika specjalizuje się m.in. w sprawach o odszkodowania, sprawach karnych, spadkowych, czy sprawach rozwodowych. Działają zarówno na terenie Trójmiasta, jak i poza jego granicami.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Piotr Głombiowski Adwokat ul. Nadmorski Dwór 12/4,Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Głombiowski z siedzibą w Gdańsku posiada bardzo szeroką ofertę usług prawnych. Specjalizuje się m.in. w prawie administracyjnym, prawie pracy, czy prawie konsumenckim.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Przemysław Czaicki Adwokat ul. Kartuska 5,Gdańsk

Przemysław Czaicki prowadzi Kancelarię Adwokacką w Gdańsku. Zespół Kancelarii to profesjonalni prawnicy doświadczeni w wielu rozmaitych, również niszowych, dziedzinach prawa.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Michał Grochola Adwokat ul. Aleja Grunwaldzka 82,Gdańsk

Adwokat Michał Grochola z Gdańska to prawnik specjalizujący się w prawie karnym, cywilnym i administracyjnym. Oferta jego usług skierowana jest do klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Dominika Fafińska Adwokat ul. Kaprów 3,Gdańsk

Dominika Fafińska to adwokat z Gdańska posiadający bardzo duże doświadczenie między innymi w zakresie spraw rozwodowych.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Beata Nowakowska Adwokat ul. Jana Pestalozziego 15/2,Gdańsk

Adwokat Beata Nowakowska specjalizuje się w sprawach z szeroko pojętego prawa gospodarczego; do jej głównych zainteresowań należą: przestępczość gospodarcza i przestępczość finansowa.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Wojciech Włosiński Adwokat ul. Chlebnicka 48/51,Gdańsk

Adwokat Wojciech Włosiński to prawnik z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się między innymi w sprawach rodzinnych, spadkowych, cywilnych czy dotyczących nieruchomości.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Maciej Krotoski Adwokat ul. Nowowiejskiego 8/6,Gdańsk

Maciej Krotski adwokat Poznań, partner Kancelarii Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni w Poznaniu. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicz na Wydziale Prawa i Administracji.