Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Wojciech Rudzki Adwokat ul. Piłsudskiego 40/4,Kraków

Wojciech Rudzki adwokat Kraków, absolwent Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie na Wydziale Prawa. Prowadzi własną kancelarię adwokacką.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 2
Piotr Woś Radca prawny ul. Kasprowicza 8A/2,Kraków

Piotr Woś to radca prawny z Krakowa. Prowadzi Kancelarię Radcowską od 2009 roku. Specjalizuje się w wielu gałęziach prawa ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Maciej Przebindowski Adwokat ul. Rynek Kleparski 5,Kraków

Kancelaria Adwokacka adw. Macieja Przebindowskiego w Krakowie. Zakres pomocy, jaką Kancelaria oferuje swoim klientom obejmuje m.in. prawo karne, rodzinne, spadkowe, czy cywilne.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Mateusz Pieczka Adwokat ul. Św. Wawrzyńca 39/2,Kraków

Adwokat Mateusz Pieczka prowadzi Kancelarię w Krakowie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Magdalena Makieła Adwokat ul. Rynek Główny 30/43,Kraków

Magdalena Makieła jest adwokatem i prowadzi Kancelarię Adwokacką w Krakowie. Jest również autorem książek i licznych publikacji naukowych nt. ekstradycji, europejskiego nakazu aresztowania.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Łukasz Pałka Adwokat ul. Kasprowicza 32,Kraków

Łukasz Pałka jest adwokatem prowadzącym własną Kancelarię Adwokacką w Krakowie oraz Nowym Targu, która świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i dla osób prawnych.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Aleksandra Gawin – Bławat Adwokat ul. Krakowska 16/3,Kraków

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandry Gawin - Bławat prowadzi usługi prawne w Krakowie. Posiadamy bardzo szeroki zakres specjalizacji, a w tym: prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne, prawo karne i wykroczeń, prawo karne wykonawcze.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Andrzej Luty Adwokat ul. Krupnicza 14/9,Kraków

Adwokat Andrzej Luty prowadzi Kancelarię w Krakowie. Absolwent wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Maciej Bartnik Adwokat ul. Kotlarska 6/3,Kraków

Adwokat Maciej Bartnik prowadzi swoją kancelarię w Krakowie. Absolwent wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Marcin Pruffer Adwokat ul. Rynek Dębnicki 6/3,Kraków

Adwokat Marcin Pruffer prowadzi Kancelarię w Krakowie. Ukończył Uniwersytet Jagielloński na wydziale Prawa i Administracji.