Największa baza prawników w Polsce

Ranking prawników w Polsce

Znajdź prawnika i umów wizytę

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 4
Szymon Kaczmarek Radca prawny ul. Szkolna 1/212,Poznań

Radca prawny z Poznania, Szymon Kaczmarek zdobywał doświadczenie między innymi w zakresie doradztwa prawnego dla przedsiębiorstw; jego kancelaria oferuje szeroki zakres usług dla klientów biznesowych, ale również indywidualnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Dawid Bugajski Radcy prawni ul. Siekiewicza 22/701,Poznań

Dawid Bugajski to rada prawny z Poznania, który w swojej pracy kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem. Gwarantuje wysoką jakość usług dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Michał Grochowiak Adwokat ul. Młyńska 5A/6,Poznań

Adwokat Michał Grochowiak oferuje usługi prawne z zakresu między innymi prawa karnego, cywilnego, prawa pracy, rodzinnego i łowieckiego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Agnieszka Stawicka Radcy prawni ul. Kościuszki 107/8,Poznań

Radca Prawny z Poznania - Agnieszka Stawicka - specjalizuje się między innymi w prawie spółek handlowych oraz prawie internetu. Świadczy także usługi z zakresu prawa rodzinnego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Agnieszka Marciniak Adwokat ul. Grunwaldzka 519 E/2,Poznań

Agnieszka Marciniak - adwokat z Poznania - specjalizuje się przede wszystkim w prawie rodzinnym. Swoim klientom oferuje także pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Katarzyna Majkowska Adwokat ul. Woźna 9/B,Poznań

Katarzyna Majkowska adwokat Poznań, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Ocena: 5.00 Liczba ocen: 1
Zuzanna Michałek-Strzelewicz Adwokat ul. Solna 9/2,Poznań

Zuzanna Michałek-Strzelewicz adwokat Poznań, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Zbigniew Krüger Adwokat ul. Woźna 9/B,Poznań

Zbigniew Krüger adwokat Poznań, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Olga Wawrzynkiewicz-Jabłońska Adwokat ul. Poznańska 5/2,Poznań

Adwokat Olga Wawrzynkiewicz-Jabłońska świadczy usługi w wielu dziedzinach prawa (między innymi prawo rodzinne, karne, medyczne). Oferta kancelarii skierowana jest do osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Ocena: brak oceny Liczba ocen: 0
Kamila Piernik-Wierzbowska Adwokat ul. Nowowiejskiego 8/6,Poznań

Kamila Piernik-Wierzbowska radca prawny Poznań, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych.